Obrazek z nagłówka

Taxify: Co to jest? Jak korzystać? Kod promocyjny - 10 zł zniżki na pierwszy przejazd!

Aktualizacja:
Taxify! Przejazd taksówką za grosze? Tak, z aplikacją Taxify to możliwe! Wygoda jazdy jak taksówką przy niskich kosztach.

Jeżeli już masz Taxify i szukasz kodu promocyjnego na pierwszy przejazd to łap:
🔥 ZZAYH 🔥 


Co to jest Taxify?


Taxify to międzynarodowa firma zajmująca się dostarczaniem usługi zamawiania przejazdów. Siedziba główna Taxify znajduje się w mieście Tallinn, w Estonii.  Spółka stworzyła i rozwija aplikację, która pozwala zamawiać przejazd od osób prywatnych i taksówkarzy. W maju 2018 roku, Taxify operowało w 28 krajach i 50 miastach Europy, Afryki, Zachodniej Azjii, Ameryki Północnej i Australii.

Od listopada 2018 roku Taxify oferuje przejazdy w Bydgoszczy, do tej pory jest to 11 miasto w Polsce, w którym można zamawiać przejazdy. Do tej pory aplikacja działała w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Taxify działa w większej ilości miast naszego kraju, niż konkurencyjny Uber.

Jak korzystać z Taxify?


Na początek musisz pobrać aplikację, aby to zrobić kliknij w link: TAXIFY - Pobierz aplikację

Po pierwszym uruchomieniu należy dodać swoją kartę debetową lub kredytową - płatność za przejazd jest pobierana na koniec przejechanej trasy.

Następnie otwórz menu aplikacji i w zakładce Promocje wprowadź kod: ZZAYH
Dostaniesz 10 zł zniżki na pierwszy przejazd 😉Zamawianie przejazdu z Taxify jest bardzo proste:
  1. Wybierz punkt startowy z mapy lub wpisz adres
  2. Podaj adres końcowy
  3. Wybierz rodzaj przejazdu (w większości miast jest tylko dostępna opcja zamówienia przejazdu z os. prywatną)
  4. Zamów Taxify!


Uwaga! Podczas pierwszego przejazdu Taxify zablokuje na Twoim koncie 15 zł. Jest to tylko blokada weryfikacyjna, mająca na celu sprawdzenie czy "jesteś wypłacalny" - pieniądze zostaną odblokowane po zakończeniu trasy, a z konta zostanie pobrana właściwa opłata 😊