Menu Zamknij

Zarabianie na zakupach? To możliwe! Poznajcie Bonusway.

OszczedzanieZarabianie na zakupach? Tak, to możliwe. W internecie jest mnóstwo serwisów oferujących swego rodzaju „cashback” podczas robienia zakupów w danym sklepie. Często nawet bank, w którym masz konto, proponuje Ci zakupy w wybranej sieci za które otrzymasz kilka procent zwrotu na rachunek. Dzisiaj opiszę jeden z serwisów, z którego sam korzystam i dzięki któremu odzyskałem część wydanych pieniędzy.

Co to jest cashback?

Na początek wyjaśnijmy sobie czym jest cashback.
Według definicji cashback to nic innego jak pobranie gotówki ze sklepu w trakcie robienia zakupów i płacenia kartą. Czyli jeżeli płacisz np. 200 zł za towary i prosisz, żeby z kasy wydano Ci do ręki 100 zł to z konta pobierze Ci łącznie 300 zł, a Ty wyjdziesz ze sklepu z pieniędzmi w ręku.
Jednak w dzisiejszych czasach ta definicja ustępuje w obliczu coraz popularniejszych usług, które cashbackiem określają zwrot części wydanych pieniędzy w formie kilku lub kilkunastu procent wydanej kwoty.

Co to jest i jak działa Bonusway?

Jakiś czas temu otrzymałem zaproszenie od znajomej osoby do rejestracji w serwisie o nazwie Bonusway. Zapytałem – co to za usługa? Okazało się, że jest to właśnie serwis, który oferuje mi zwrot części wydanej kwoty w serwisach partnerskich na moje konto bankowe.

Zasada działania takiej usługi polega na tym, że portal (taki jak Bonusway) podpisuje umowę ze sklepem internetowym. Dogadują się oni na procent prowizji od „przekazanego” Klienta, który dokona zakupu, a serwis (Bonusway) proponuje część tej prowizji Klientowi.

Sklep zyskuje na tym przez pozyskanie nowego Klienta, Bonusway zyskuje na prowizji od sprzedaży danego sklepu, a Klient zyskuje na procencie od tej prowizji.

Jak zacząć z Bonusway?

Żeby zacząć korzystać z Bonusway wystarczy, że zarejestrujesz się na ich stronie: Rejestracja w Bonusway

Jak uzyskać zwrot części wydanej kwoty na zakupy?

Zanim dokonasz zakupu wybierzesz jeden ze sklepów, który znajduje się w ofercie serwisu – a jest ich naprawę wiele:
Kliknij do sklepu i to wystarczy.
Dokonaj zakupu w danym serwisie i ciesz się zwrotem części wydanej kwoty ?
Możliwość wypłaty środków, pojawi się jak uzbierasz 40 zł w Bonusway.

Mogą Cię też zainteresować:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments